Стабілізатори напруги

Статя про будинкові підсилювачі серії SX

Детальний опис будинкових підсилювачівБудинкові підсилювачі

Будинкові підсилювачі серії SX-231, SX-232, SX-234 призначені для встановлення на входах кабельної мережі окремого будинку (квартири), при роботі цієї мережі від зовнішніх телевізійних антен. Необхідність їх використання викликана тим, що сумування ТВ сигналів від антен за допомогою пасивних пристроїв і подальше розгалуження просумованого сигналу приводить до недопустимих втрат сигналу.
Підсилювачі серії SX-13Х це активні суматори - розгалужувачі з додатнім коефіцієнтом передачі.
Всі моделі мають три входи:
1. «1-12» канал – для під’єднання метрової антени
2. «21-60» канал – для під’єднання дециметрової антени або модулятора побутового пристрою (тюнера супутникового телебачення, домашнього кінотеатру, ТВ камери зовнішнього спостереження і т.п. )
3. «21-60 канал 12В 50мА» - аналогічно п. 2, а також для під’єднання дециметрової антени з антенним підсилювачем.
Підсилювачі мають підвищений рівень вихідної потужності, тому їх можна використовувати і при невеликій відстані від телецентру.
Для запобігання перевантаженню підсилювачів сигналами від метрової антени встановленої неподалік ТЦ, служить послаблюючий регулятор. «20дБ».
Модельний ряд представлений моделями з одним, двома, чотирма виходами, що дозволяє їх застосовувати з різними конфігураціями будинкових кабельних мереж.


Магістральні підсилювачі серії SX-300 – призначені для підсилення сигналів в невеликих кабельних мережах (особняк, під’їзд, багатокімнатна квартира і т. п.).
Підсилювачі всехвильові: діапазон робочих частот 50-860МГц.
Для компенсації нерівномірності затухання сигналів в частотному діапазоні служить регулятор з лінійним нахилом характеристики затухання в сторону нижніх частот.
Для запобіганню перевантаженню підсилювача великими вхідними сигналами служить послаблюючий регулятор «20дБ».
Модельний ряд представлений моделями з одним, двома, чотирма входами, що дозволяє їх застосовувати з різними конфігураціями кабельних мереж. Крім цього, всі моделі випускаються у двох варіантах: з трансляцією живлення «12В» і без неї.


Создан 09 сен 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником