Стабілізатори напруги

Статя про телевізйні підсилювачі серії А

Опис наявних моделей телевізійних підсилювачівТелевізійні підсилювачі

Якість прийому телевізійних сигналів в місті залежить від багатьох причин: відстані від телецентру, щільності та висотності забудови району, діапазону передачі телесигналів, місця розташування прийомної антени. Впевнений прийом ускладнюється наявністю атмосферних факторів і неможливістю встановлення приймальної антени на значній висоті (більше 15м.).
В таких випадках виникає необхідність у використанні підсилювача телесигналів.

Також їх використовують перед розгалуженням сигналу на декілька телевізорів.

Компанія «ЛВТ» пропонує підсилювач серії А - це всехвильовий підсилювач який виготовляється в п’ятьох модифікаціях і працює в діапазоні 1-69 каналів (МХ та ДМХ) з рівнем підсилення 24 ±3 dB і вихідною потужністю 113 dBmkV при dim = -60 dB (DIN 45004B):
· А-016 з металевим САТ роз’ємом 24 ±3 dB;
· А-019 з F роз’ємами 24 ±3 dB;
· А-063 з F роз’ємами 24 ±3 dB;
і підсиленням 12 ±1,5 dB:
· А-081 з F роз’ємами 12 ±1,5 dB;
· А-081А з F роз’ємами 12 ±1,5 dB;

А-016 з металевим САТ роз’ємом - живлення подається по кабелю через розв’язку живлення або безпосередньо на підсилювач. Блок живлення вмикається згідно з такою рекомендацією: на центральну жилу кабелю подати +12В, а екран з’єднати з корпусом підсилювача. Перевагою цієї моделі є те що, підключення до телевізора відбувається без використання будь-яких інструментів у випадку, якщо живлення подається безпосередньо на підсилювач. Тобто, штекер який йде до телевізора потрібно вставити в підсилювач, а штекер який йде з підсилювача вставити в телевізор.

А-019 з F роз’ємами – живлення можна подавати по кабелю через розв’язку живлення або безпосередньо на підсилювач. Перевагою цієї моделі є нерухомий надійний контакт кабеля з роз’ємами підсилювача і довільне місце розташування по кабелю в межах помешкання.

А-063 з F роз’ємами – живлення на підсилювач подається через розв’язку живлення. Ця модель характерна тим, що має герметичне виконання, захищене від попадання вологи й пилу (що продовжує термін служби). Його можна монтувати ззовні приміщення безпосередньо біля антени.
Підсилювач рекомендується розміщувати максимально близько до антени, для ефективної компенсації втрат сигналу в кабелі.

А-081 – призначений для підсилення сигналів при невеликій віддалі від телецентру.

А-081А – це модифікація А-081. Відрізняється наявністю проходу живлення 12В на антенний підсилювач. Це дозволяє використовувати його для компенсації затухання сигналу в кабелі. Наприклад, якщо Ви мешкаєте на другому - третьому поверсі багатоповерхового будинку, і маєте антену розташовану на даху, тоді навіть при використанні антенного підсилювача сигнал на вході телевізора залишиться слабким, через втрати в кабелі. У таких випадках застосовується компенсаційний підсилювач. Він встановлюється в розріз кабеля, на значній відстані від антени (15-20м.), і подає живлення на антенний підсилювач (якщо антенний підсилювач відсутній то компенсаційний підсилювач повинен бути без проходу живлення), таким чином сигнал на вході телевізора буде належної якості.

Особливості підсилювачів серії А виробництва ЛВТ:
- Захист від переміни полюсів живлення. Тобто, при помилковому ввімкненні живлення (плюс на мінус), підсилювач не вийде з ладу.
- Покращена завадостійкість за рахунок металевого корпусу.
- Низький рівень власних шумів що дозволяє підсилювати слабкі сигнали.
- Кожен підсилювач проходить контроль якості. Тобто, перевірку працездатності та налаштування робочих характеристик, що гарантує надійність в експлуатації та довгий термін служби.

Гарантія 5 років.
Експлуатаційний термін служби: Не менше 10 років.


Создан 09 сен 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником