Стабілізатори напруги

Сімісторний стабілізатор напруги АСН-300 С

Інформація про стабілізатор нового покоління. Надшвидкий і безшумний в роботі.Один з найкращих стабілізаторів напруги. Сімісторний стабілізатор напруги АСН-300 С

Сімісторний автоматичний регулятор напруги АСН-300 С призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 300 Вт (пусковою до 900 Вт) від мережі 220 В, 50 Гц, забезпечує автоматичний контроль мережі і регулювання вихідної напруги мережі при вхідній 140 В - 280 В.

Комутація обмоток автотрансформатора відбувається за допомогою силових напівпровідникових ключів – сімісторів. На відміну від електромеханічних перемикачів – силових реле – сімістори здійснюють електронну комутацію, що виключає неприємні перехідні процеси, які можуть бути присутні при механічній комутації.

Сімісторний стабілізатор АСН-300 С має високошвидкісний процесорний блок управління, завдяки якому відбувається тестування вхідної напруги з періодичністю 2 рази за 0,001 секунду. Це дає можливість, стабілізатору реагувати на зміну мережевої напруги на кожному її півперіоді зі швидкістю 10 мс (0,01 с.).

Завдяки можливості керування моментом перемикання, комутація навантаження відбувається в моменти нульового струму в мережі, в так званих точках комутації (див. рис.1). При цьому не створюються електромагнітні завади, які б могли виникати, якщо б момент комутації відбувався при великих струмах поза цими точками.

Ресурс роботи сімісторних стабілізаторів суттєво вищий від релейних. Також, важливого значення набувають характеристики стабілізатора, в плані комфортної експлуатації його в помешканні (наприклад, робота в парі з телевізором), оскільки, процес роботи є абсолютно безшумний. Безшумність також досягається завдяки якісно виготовленому та надійно змонтованому трансформатору тороїдального типу з мідними обмотками, на відміну від стабілізаторів, де, задля здешевлення виробу, використовується Ш-подібній трансформатор.

Також звертаємо Ваш увагу на те, що АСН-300 С має інтегрований відсікач зі швидкістю спрацювання менше 5 мс, та володіє п’ятьма типами захисту (враховуючи захист від 380 В) для безпечної роботи електронних плат побутових пристроїв, підключених до нього.
Дякуємо за увагу.


Создан 15 окт 2009  Комментарии       
Всего 2, последний 6 лет назад
Bohdan1967zim 21 апр 2012 ответить
Нет структурно-фунциональной схеммы стабилизатора АСН-300 С
Bohdan1967zim 21 апр 2012 ответить
Нет структурно-фунциональной схеммы стабилизатора АСН-300 С
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником